3. a 4. třída Bílých Tygrů Liberec narazila během hokejového víkendu na zajímavé soupeře

23.10.2018
Varnsdorf, Česká Lípa, Frýdlant, Turnov nebo Hradec Králové. Během nabitého víkendu narazili tygří třeťáci a čtvrťáci na velmi zajímavé soupeře, ve všech soubojích však ukázali bojovnost a předváděli skvělé výkony!

Celý hokejový víkend načali svými zápasy třeťáci. Zatímco jedna polovina vyrazila do České Lípy, druhá půlka se na domácím ledě představila proti Varnsdorfu. Přestože nešlo o vůbec snadná utkání, obě tygří smečky je zvládly a předvedly velmi bojovné výkony.

TRENÉR MARTIN BOUŠKA O SOUBOJÍCH S ČESKOU LÍPOU:

"Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi vlažně, postupně jsme však tempo zvyšovali a ve druhém utkání jsme již dominovali. Všechny naše děti si za předvedené výkony zaslouží velkou pochvalu."

TRENÉR LIBOR DANĚK O ZÁPASECH S VARNSDORFEM:


"Všechny naše děti hrající v poli si zaslouží naši poklonu. V utkání se museli hráči předvést mnohem více, než obvykle. Jmenovitě bych chtěl vyzdvihnout výkony Šimona Hese a Martina Šmucra, kteří nastupovali ve dvojici proti trojici soupeře a dařilo se jim prosazovat a s přehledem soupeře přebruslit."

V neděli se do akce přidali i čtvťáci, a tak se oba týmy Bílých Tygrů rozdělily hned na tři skupiny. Třeťáci sehráli v Liberci utkání s o rok staršími chlapci s Frýdlantu. I přesto, že proti Tygřatům nastoupili o rok starší soupeři, dokázala smečka třeťáků utkání ovládnout a na ledě jasně dominovala.

TRENÉR MARTIN BOUŠKA O UTKÁNÍ S FRÝDLANTEM:

"Čekali jsme velmi těžké utkání s o rok starším soupeřem. Naše děti však předvedly vynikající výkon a soupeře převýšily. Za to, jak si se silným týmem poradily, si zaslouží naši velkou pochvalu."

Půlka týmu čtvrté třídy v neděli odehrála turnaj v hokeji na půlky v České Lípě, kde tradičně krajskou soutěž domácí zorganizovali na jedničku. Tygři předvedli skvělý výkon, a přestože na úvod podlehli Turnovu, v zápasech s Českou Lípou a Varnsdorfem už nezaváhali.

TRENÉR JIŘÍ ZOBÍN O TURNAJI V ČESKÉ LÍPĚ:

"V prvním utkání s Turnovem jsme zaspali začátek a nakonec jsme tento zápas těsně nezvládli. V utkáních s Českou Lípou a Varsdorfem už jsme ale převedli dobré výkony, za které musím všechny moc pochválit."

V posledním zápase víkendu zajížděla druhá polovina 4. třídy na led hradeckého Mountfieldu. V místní ČPP Aréně bylo k vidění utkání, ve kterém se bojovalo až do posledního hvizdu. Čtvrťáci nakonec duel se silným soupeřem zvládli a odvezli si do Liberce velmi cenné vítězství.

TRENÉR LIBOR DANĚK O ZÁPASE V HRADCI KRÁLOVÉ:

"Utkání se mi hodnotí poměrně těžko. Zvítězili jsme na půdě silného a kvalitního soupeře, ale naše hra postrádala větší pohyb a nasazení. I přes tuto skutečnost musím naše děti pochválit za perfektní hraní ve svých pozicích a tvorbu hry, protože jsme nezahodili téměř žádný puk a za všech okolností jsme chtěli hrát. Po jednoměsíčním hraní v pozicích útočníků a obránců nás čeká výměna pozic."

Převzato ODTUD

Aktuálně z Liberecka